“Güvenli alışveriş” ve “kişisel bilgilerin gizliliğini” ilke edinen asparal.com web sitesi, ileri düzey iletişim protokolleri ile çalışmaktadır.

asparal.com’dan yapacağınız alışverişlerinizde kullandığınız kredi kartı bilgileriniz bilgisayarınızda şifrelenme sistemi ile otomatik olarak şifrelendirilerek bankanıza iletilmektedir. Böylece kredi kartı ve şifre bilgileriniz sadece bilgisayarınız ve bankanız arasında görüntülenebildiğinden, başkaları tarafından görüntülenemez ve sistemlerimiz tarafından da kesinlikle depolanmaz.

asparal.com üzerinden yapacağınız her alışverişinizde, tüm dünyada yaygın olarak kullanılan bir internet güvenlik firmasının standartları içerisinde hareket etmekte olmanın güvenini yaşayabilirsiniz. Bundan emin olmak için sayfa adreslerinin http’den https’e dönüştüğünü görmeniz yeterli olacağı gibi Google Chrome ve Safari tarayıcısını kullanıyorsanız tarayıcınızın sol üst kısmında ve Internet Explorer kullanıyorsanız tarayıcınızın sağ üst köşesinde kilit işareti ikonlarının görüntülenip görüntülenmediğini kontrol edebilirsiniz.

asparal.com üzerindeki tüm deneyimlerinizi ve sorularınızı info@asparal.com adresinden bizimle paylaşabilirsiniz.