HAKKIMIZDA

Hadi durma, hemen sen de sat ve al!

Adil Komisyon Oranı

İnternet ortamında satış yapmak isteyip de pazaryerlerindeki komisyonlardan bunalanlar için bu platformu kurduk.

Güvenilir Satıcılar

Ürünlerini satmak isteyen satıcılar ekibimiz tarafından detaylı incelemelerden sonra platforma kabul edilmektedir.

asparal hakkimizda
UYGUN FİYATLI ONLINE ALIŞVERİŞ SİTESİ

asparal

Vizyon ve misyonunda gelişmek ve müşterisine ve tedarikçisine en iyi deneyimi yaşatmak olan asparal, dinamik kadrosu ve alanında uzman ekibiyle her gün gelişen teknolojiyi takip etmekte ve sistemlerine entegre etmektedir.
Türkiye'de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle 2022 yılında kurulan asparal, bünyesindeki elektronik, ev&yaşam, kişisel bakım, süpermarket, kozmetik, moda, spor&outdoor, hobi, pet shop ve takı&aksesuar gibi farklı kategoriler altında milyonlarca ürünü müşterilerine sunmayı hedefliyor. Çalışanlarının, müşterilerinin ve tüm iş ortaklarının yaşamlarında kalıcı değerler yaratmayı amaçlayarak her gün büyümeye devam ediyor. Farklı e-ticaret platformlarının aksine düşük komisyon oranıyla hem tedarikçinin hem müşterisinin yanında yer alıyor.

Hızla gelişen teknoloji çağında her gün büyüyen bir şirkette yer almak, gelişimin bir parçası olmak; dinamik, hızlı, kendini her gün yenileyen bir ekosistemi birlikte geliştirmek harika bir deneyim. Sürekli gelişen, öğrenen ve yeniliklere öncü olmak isteyen ve müşterisinin ve tedarikçisinin cebini düşünen bu yapı, bizi biz yapan en önemli özelliklerimiz. Başlarken, mutluyken, başarırken, gelişirken hep birlikte olmayı istemek ise bizi motive eden yegâne misyonumuz. Geleceğe, teknolojiyle koşarak; bir olmanın enerjisiyle yükselerek, başararak, kazanarak, eğlenerek birlikte büyümeyi hedeflemek ve birlikte büyümenin heyecanını hiç kaybetmek istemiyoruz.

Satıcılarımızı benzer platformların ağır komisyonları altında ezdirmek yerine komisyon oranımızı %8’de tutarak hem satıcımızın hem müşterimizin alışveriş deneyiminden memnun ayrılmasını amaçlıyoruz. Teknik ekibimizin hem müşterilerimizin hem satıcılarımızın taleplerine cevap vereceği destek altyapımızla yaşanan aksaklık ve sorunlara karşı önlemlerimizi alıyoruz.

Az parayla al mottosuyla başladığımız bu hikayede öğrenmenin, gelişmenin ve dinamizmin önemini biliyoruz. Bünyemize büyüme sürecimizle beraber katılacak eğitimli kadromuzla hem eğlenip hem para kazanıp hem yeni şeyler öğrenerek bu macerayı olabildiğince keyifli hale getirmeye çalışacağız.

Yeni başlangıcımızla beraber birçok satıcının yüzünü güldürecek, müşterilerimizi heyecanlandıracak sürprizler olacak. asparal’ın bir parçası olmanız, bir diğer deyişle asparal ailesine katılmanızı sabırsızlıkla bekliyor olacağız.

asparal

Ekibimiz

Siz değerli müşterilerimize çok daha fazla çeşit ürünü daha uygun fiyatlarla sunmak için büyük bir özveriyle çalışıyoruz.

asparal ekip fs

FIRAT ŞEKERLİ

KURUCU
asparal ekip hc

HANDE ÇALIK

PAZARLAMA MÜDÜRÜ
asparal ekip fs

ALPER ÇALIK

YAZILIMCI
asparal ekip placeholder

Neden Siz Olmayın?

DEVELOPED BY ASPARAJANS @ 2022.

Siz de asparal'da satıcı olun, uygun fiyatlarla daha çok müşteri bulun!

2022
KURULUŞ YILI
100
MUTLU MÜŞTERİ
10
MAĞAZA
20
ÜRÜN